1/24/2017

FAVE MOVIES


NATURAL BORN KILLERS / THE SHINING / PULP FICTION / FIGHT CLUB / STAR WARS SAGA / GRINDHOUSE: DEATH PROOF / HANNIBAL / THE SILENCE OF THE LAMBS / LOST HIGHWAY / MULHOLLAND DRIVE / SEVEN / FACTORY GIRL / GIRL, INTERRUPTED / CRACKS / SHUTTER ISLAND / PSYCHO / BROTHERHOOD OF THE WOLF / CASINO / THE EDGE OF LOVE / CHLOE / GOODFELLAS / THE DEPARTED / PUBLIC ENEMIES / HEAT / DONNIE BRASCO

14 comments:

 1. No w końu lista jest! :-D

  ReplyDelete
 2. jaki następny kolor pazurków?

  ReplyDelete
  Replies
  1. dzisiaj będzie chyba inglot 975 (brown collection) :)

   Delete
 3. Kupujesz w ciemno lakiery? Czy masz powtarzające się odcienie?

  ReplyDelete
  Replies
  1. kupuję w ciemno te, których nie da się dostać stacjonarnie (china glaze, models own, barry m), czasem opi, bo dużo taniej niż w sephorze/douglasie (w tym drugim już wycofali...) lub kolor jest z poprzednich kolekcji. odcień identyczny w 100% albo 95-98% powtórzył mi się może ze 3 razy - gdy zdarzy się coś takiego, zostawiam tylko ten, który bardziej mi się podoba

   Delete
 4. A jakie filmy oprócz tych polecasz?:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. trylogię millenium (zapomniałam dodać do listy), ogólnie dużo tego, musiałabym podać link do mojego filmweba, ale oceniam od 2011, więc teraz coś może mi się mniej podobać + nie da się zobaczyć całej listy ocenionych filmów, jeśli nie masz kogoś w znajomych :S lista wyżej to te, które nadal mi się bardzo podobają :)

   Delete
  2. *moja cała lista ma 13 stron a ''obcy'' widzi tylko 1...

   Delete
 5. Kocham Fight Club!

  ReplyDelete
 6. Podoba Ci się Irina Shayk?

  ReplyDelete
  Replies
  1. w ogóle, nie mój typ + modelka jednej miny

   Delete
 7. Hej. :) Mam kilka pytań do Ciebie odnośnie paznokci. Miałaś kiedykolwiek zrobioną hybrydę lub sztuczne paznokcie? Jak wrażenia? Posiadasz lakiery hybrydowe? Pokażesz swoją całą kolekcję lakierów?

  ReplyDelete
  Replies
  1. miałam raz hybrydę na tipsach z żelem (w tym 2 całe żelowe) - nigdy więcej. szybko widać odrost a nie będę zmieniać u kosmetyczki co 2 tyg, szkoda mi pieniędzy. kształt okropny, nienaturalny i gruby, niektóre paznokcie były źle spiłowane (miały wgłębienie w jednym miejscu płytki), inne były za bardzo wybałuszone do góry, płytka była za szeroka, irytował mnie kształt końcówek - jestem perfekcjonistką i chcę, aby wszystkie miały taki sam i nie pogrubiały mi palców skoro moje własne paznokcie są wąskie (palce też!)... tragicznie to wyglądało. ze ściągnięciem zwlekałam miesiąc, dzień przed odleciał mi tips z kciuka, bo zahaczyłam o dozownik z mydłem - klej długo trzymał. chciałam od razu długie, z biegiem czasu trudniej było mi coś nimi robić, np nakładać kosmetyki albo nie mogłam w ogóle zapiąć guzików od koszuli... KOSZMAR. ja zrobiłam białe z myślą o bazie pod neony, nic z tego nie wyszło, bo takie grube paznokcie beznadziejnie się maluje, trzeba przejechać też boki a przy okazji można zahaczyć o spód paznokcia = nieestetyczne. AHA i widać własne paznokcie, które odrastają pod spodem, fuj. nie mam hybrydowych, bo nie lubię - dużo z nimi zabawy, płytka robi się grubsza przez te warstwy, kupując same hybrydy miałabym mniejszy wybór a nakupowałam już masę zwykłych lakierów w pięknych kolorach, więc nie są mi potrzebne + zmieniam kolor co 2-3 dni, w przypadku hybrydy chyba bym zwariowała mając tyle czasu ten sam, a nie zmieniałabym jej częściej niż co tydz/dwa. pokazałabym, ale muszę dokupić półki, mam za dużo lakierów i się nie mieszczą, więc jestem zmuszona trzymać je z tyłu w drugim rzędzie i są niewidoczne. te dodatkowe będą już na nowym mieszkaniu, tutaj nie ma sensu ich zawieszać, bo za niedługo wyprowadzka, poza tym nie mam u siebie miejsca na tyle półek i chyba będę musiała kupić więcej sztuk ale krótszych (nie podoba mi się, że są takie głębokie, powinny być płytsze - tylko na 1 rząd)

   Delete